Obraz
Obraz
Obraz
 Wizyta Klauna Żaka

Wesele


UDANE WESELE …. TYLKO Z DZIEĆMI!

Od zawsze, w czasie przygotowań weselnych Młodzi zastanawiają się, czy zapraszać gości na weselę z dziećmi czy bez nich? Będzie się nudziło, marudziło, plątało pannie młodej pod suknią. A dziewczynki przecież uwielbiają patrzeć na Pannę Młodą, a mali kawalerowie prosić do tańca swoje mamy. Jak więc im odebrać tę przyjemność? Odpowiedź jest prosta – zaprosić z dziećmi i zorganizować im dobrą zabawę. Jako rodzice, mamy przecież obowiązek rozwijać społecznie swoje pociechy i wprowadzać je naturalnie w świat dorosłych. A szkoda, by na tak wesołej uroczystości zabrakło uśmiechniętych buziek siostrzeńców, bratanków, kuzynostwa i innych małych gości.

Jak zorganizować czas najmłodszym w czasie zabawy weselnej?

Z pomocą przychodzi nam animator zabaw dla dzieci. Animator jest wykwalifikowaną osobą, która zaopiekuje się dziećmi w czasie wyznaczonym przez Młodych, których jedynym zadaniem jest jedynie zorganizowanie miejsca, gdzie animator może się z dziećmi bawić. Rodzice w tym czasie mogą oddać się obrzędom weselnym.

Atrakcje

Nasi animatorzy organizują zabawy, które dzieci uwielbiają. Mają w zanadrzu wiele atrakcji, które zapewnią dzieciom dobry czas. Animatorzy występują w wybranym przez Młodych stroju. W naszej ofercie posiadamy 16 przebrań (m. in. Wesołego Klauna, Elsy z Krainy Lodu, Trolla – Poppy’iego, Minonka Boba, Myszki Minnie, Śnieżki) i stale poszerzamy ofertę, sugerując się panującym wśród najmłodszych trendom. Na początek malowanie twarzy (naturalnymi, zmywalnymi kredkami). Biegające uśmiechnięte lwy, spider-many, kotki i motylki na pewno rozświetlą zabawę dorosłych. Następnie każde z dzieci otrzymuje balon, z którego animator wykręca stworzone i niestworzone figurki. Najczęściej miecze, zwierzątka czy serduszka. Zwykle na rączkach dzieci pojawiają się również kolorowe brokatowe tatuaże, które utrzymują się 2 tygodnie i są bezpieczne dla skóry, a włosy rozświetlają kolorowe warkoczyki.

Potem są zabawy. Mamy tu wiele możliwości – od nowo poznanych tańców, zawodów sportowych, po zajęcia plastyczne, puszczanie ogromnych baniek mydlanych i zamykanie w nich najmłodszych. Posiadamy własny sprzęt nagłaśniający oraz niezbędne akcesoria wspomagające dobrą zabawę tj. chusty animacyjne KLANZY, bezpieczne tunele, sprzęt do robienia ogromnych baniek mydlanych, akcesoria do mini zawodów sportowych itp. Jeżeli mamy miejsce na dworze i pogoda dopisuje można wynająć również dmuchańce – powiadamy dmuchany plac zabaw oraz dużą zjeżdżalnię, tunel z przeszkodami oraz Big Ballers. Zawsze każdy uczestnik zabaw otrzymuje słodki prezent i dyplom.Cennik

Dodatki